Strona dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z wiatrakowcami, wiele ciekawych informacji dla aktywnie latających pilotów, porady jaki wybrać sprzęt, wymagane uprawnienia, kursy teoretyczne, bogata galeria, oferta szkoły latania oraz sklep

usługi lotnicze

  • Nauka latania na wiatrakowcach

Szkolimy do licencji pilota wiatrakowca ultralekkiego (UAGP). Program szkolenia UAGP przewiduje szkolenie teoretyczne w ilości 50 godzin oraz praktyczne w ilości 20-25 godzin w zależności od postępów ucznia.

  • Fotogrametria

Posiadamy wiatrakowiec Xenon przystosowany do montażu profesjonalnej kamery do celów fotogrametrycznych. Wykonujemy usługi związane z fotografią lotniczą, fotogrametrią i skaningiem terenu (LIDAR) na potrzeby planów, map, obliczeń objętościowych, inwentaryzacji i odwzorowania terenu. Zdjęcia wykonujemy profesjonalnym aparatem o rozdzielczości 80 Mpix. Pozyskane dane oferujemy w postaci gotowego produktu.

  • Loty zapoznawcze

Jeżeli nie jesteś pewien czy jesteś „stworzony” do latania, to proponujemy Ci lot zapoznawczy. Wystarczy, że odwiedzisz nas na lotnisku w dniu kiedy latamy. Po krótkim przeszkoleniu posadzimy Cię w wiatrakowcu i polecisz z instruktorem. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na rozpoczęcie szkolenia to ten lot nad niepowtarzalnym krajobrazem Kaszub pozostawi niezapomniane wrażenia.

  • Zdjęcia i filmy lotnicze

Wykonujemy najwyższej jakości fotografie i filmy z lotu ptaka, które mogą Państwo wykorzystać w reklamie, wizualizacjach, pracach naukowych i badawczych. Na stałe współpracujemy z Kacprem Kowalskim, który jest laureatem prestiżowych międzynarodowych konkursów fotograficznych: World Press Photo, Grand Press Photo, konkursu National Geographic i wielu innych.

http://www.aeromedia.pl

  • Loty okolicznościowe

Lot wiatrakowcem może być oryginalnym prezentem, który na długo pozostanie w pamięci. Z tej atrakcji można skorzystać w niewielu miejscach w Polsce. Jest to przeżycie jedyne w swoim rodzaju, ekstremalne i dające wiele przyjemności. Zobacz jak wygląda świat z lotu ptaka!

  • Imprezy integracyjne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy szeroki wachlarz lotniczych imprez integracyjnych. Program spotkania zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta. Lotnicze atrakcje z pewnością będą ozdobą każdej imprezy plenerowej.

  • Loty reklamowe

Reklama lotnicza to niezwykle atrakcyjna i wciąż mało w Polsce popularna forma komunikacji. Reklama na bannerach ciągniętych za wiatrakowcem, to najtańsza i zarazem najprostsza forma reklamy lotniczej.

  • Sprzedaż wiatrakowców firmy ELA

Miło mi poinformować, że zostaliśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy ELA AVIATION w Polsce.

  • Serwis wiatrakowców

Nasza oferta skierowana jest do tych właścicieli wiatrakowców firmy ELA, dla których priorytetem jest szybka i profesjonalna obsługa. Nasze centrum serwisowe wykonuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

  • Certyfikat w zakresie obsługi ultralekkich statków powietrznych:

Nasza firma uzyskała certyfiakt uprawniający do obsługi technicznej silników Rotax.

Certyfikat